Monitory dotykowe

Ofertujemy szeroki wybór ekranów oraz terminali dotykowych.

 

Ze względu na technologię zastosowaną w urządzeniach oraz sposób budowy monitory dotykowe mogą być użytkowanie w szerokim spektrum zastosowań. Oferujemy monitory tyadycyjne, do zabudowy (open frame), do gastronomi (o zwiększonej odporności na zalanie), do zastosowań przemysłowych (o zwiększonej wytrzymałości mechanicznej) oraz do zastosowań specjalnych.

 

 

Specjalnym rodzajem monitorów jest terminal dotykowy POS, to odmiana komputera typu PC z zabudowanym ekranem dotykowym projektowana  pod kątemdługiej ,bezawaryjnej pracy na stanowiskach sprzedaży.

Głowną zaletą optymalnego połączenia komputera PC oraz ekranu dotykowego są niewielkie rozmiary urządzenia oraz graniczenie ilości niezbędnych połączeń kablowych wymaganych do pracy urzadzenia.

Dzięki kompaktowej obudowie i szerokimi możliwościami konfiguracji urządzenie doskonale sprawdza się w różnorodnych zastosowaniach.

Pasywny system chłodzenia zapewnia bezawaryjną pracę w zanieczyszczonym środowisku a opcje montażu pozwalają na zainstalowanie terminala praktycznie w dowolnym miejscu.


 

Przykładowe monitory dotykowe:

 Monitory dotykowe ELO seria 1000
Monitory z serii 1000 tworzone są z założeniem: "maksimum niezawodności w dobrej cenie". Ze względu na niewielkie rozmiary obudów urządzenia z tej linii produktów zajmują mało cennej przestrzeni w miejscu instalacji i oferują wybór różnych technologii dotykowych..Monitor dotykowe ELO seria 3000

Monitory z serii 3000 to urządzenia tworzone w najwyższych standardach technologicznych i funkcjonalnych. Parametry pracy, różnorodność konfiguracji i wysoki poziom estetyczny sprostają potrzebom każdego Użytkownika.