Systemy przywoławcze.

Czasy gdy kucharz donośnym głosem informował personel kelnerski o gotowej potrawie dawno już odeszły w zapomnienie.
Bardziej dyskretnym sposobem wymiany informacji pomiędzy personelem są przywoływacze kelnerskie oraz coastery dla klientów.

Przywoływacze kelnerskie - pagery:

Przywoływacze kelnerskie służą do dyskretnego informowania kelnera o gotowej do odbioru potrawie na kuchni. Dyskretnego bo może się to odbywać za pomocą wibracji pagera, sygnałem świetlnym bądź delikatnym dźwiękiem. Personel kuchni mając do dyspozycji konsolę numeryczną może zdecydować którego kelnera poprosić o odbiór potrawy lub też wezwać na kuchnię managera bądź szefa.

Urządzenie działa na falach radiowych co zapewnia skuteczny zasięg nawet na wielopoziomowych restauracjach, w piwnicach oraz przyrestauracyjnych ogródkach.


Przywoływacze są wykonane w formie pagerów które można nosić na pasku spodni lub po dodaniu opaski także jako zegarek naręczny.

Konsola do wywoływania i pagery z klipsami do montażu na pasku spodni:
Pagery


Konsola ma własne zasilanie, pager jest zasilany jedną baterią lub akumulatorkiem "paluszkiem" AAA:
Pagery


Widok pagera:
Pagery

Krótki film prezentujący działanie systemu przywoływaczy:Coastery klienckie:

Inną ciekawą odmianą komunikacji pomiędzy personelem lokalu samoobsługowego i klientami są coastery klienckie. Jest to rozwiązanie które zastępuje dawne wyświetlacze z numerkami które informowały klienta że jego potrawa jest gotowa do odbioru. Klient płacąc za potrawę otrzymuje coaster który personel restauracji może uruchomić informując w ten sposób klienta o gotowym zamówieniu. W ten oto prosty sposób gość Twojego lokalu nie przegapi swojego zamówienia a obsługa w lokalu będzie działała prężnie i szybko.

Opisane systemy komunikacji są w stałej ofercie handlowej naszej firmy.
Oferujemy doradztwo, pomoc w skonfigurowaniu zestawu pod indywidualne wymagania inwestora, szkolenia z użytkowania systemu oraz późniejszy serwis.


Coastery ułożone na ładowarce::

Coastery klienckie z ładowarką

Krótki film prezentujący działanie systemu coasterów klienckich:
Chcesz wiedzieć więcej na temat systemów przywoławczych? Skontaktuj się z naszym działem handlowym.

Powrót...