Bonowniki - mobilne stanowiska sprzedaży dla kelnerów.

Programy gastronomiczne Gastro i X2 System firmy Adith mają możliwość współpracy z bonownikami kelnerskimi. Bonowniki są idealnym rozwiązaniem dla restauracji i kawiarni o zwiększonym natężeniu ruchu, świetnie nadają się też do ogródków letnich i lokali o dużej powierzchni. Urządzenia te pozwalają na wydajniejszą pracę kelnera który nie musi już z każdym zamówieniem  wracać do stanowiska POS. Kelner zbierając zamówienie z poszczególnych stolików od razu wprowadza je do systemu co skraca czas przygotowania potraw i podnosi prestiż lokalu. Zamówienie z bonownika może zostać opatrzone odpowiednim komentarzem lub numerem stolika i po zatwierdzeniu zostaje wydrukowane do przygotowania, natomiast kelner może od razu przystąpić do obsługi następnego stolika.

Bonownik kelnerski, w zależności od uprawnień osoby obsługującej, ma możliwość otwierania rachunku dla klienta, modyfikacji i opisywania zamawianych pozycji, odkładania rachunków a także zamykania ich na określoną formę płatności. W połączeniu z miniaturowymi mobilnymi drukarkami fiskalnymi np POSNET TEMO HS tworzą pełnowartościowe przenośne stanowisko sprzedaży.

Palmtop z systemem Windows ®
 Mobilna drukarka POSNET TEMO HS

Mobilny bonownik to zazwyczaj uniwersalny palmtop z systemem operacyjnym z rodziny Windows ® lub specjalne urządzenie dedykowane dla gastronomii. Przewagą urządzeń dedykowanych jest wydajna bateria, wytrzymałość na upadek oraz większy zasięg działania urządzenia. Bonowniki mogą komunikować się z systemem gastronomicznym za pomocą łączności bezprzewodowej Wi-Fi lub Bluetooth.
W ofercie naszej firmy posiadamy bogaty wybór urządzeń uniwersalnych takich uznanych marek jak HP, Fujitsu Siemens czy Mio oraz urządzenia dedykowane dla gastronomii marki Partner oraz Labware.

Stanowisko sprzedaży POS wraz z bonownikami PARTNER ®.


Palmtop Partner

Palmtop Partner

Stanowisko sprzedaży


Bonownik dedykowany dla gastronomii NANO LABWARE.

NANO

NANO

NANO

NANO

Przekaźnik BluetoothChcesz wiedzieć więcej na temat mobilnych bonowników? Skontaktuj się z naszym działem handlowym.

Powrót...