CAS LP-1.6
Waga CAS LP-1.6  to unowocześniona wersja wagi CAS LP-1.5. Możliwość zaprogramowania 4000 kodów towarów, 54 klawisze szybkiej obsługi oraz wyraźny wyświetlacz VFD sprawiają, że waga jest bardzo wygodna dla użytkownika. 
CAS LP-1.6R
Waga CAS LP-1.6R to wersja wagi LP-1.6 wyposażona dodatkowo w wysięgnik, na którym zostały umieszczone wyświetlacze dla obsługi i klienta. Waga posiada możliwość zaprogramowania 4000 kodów towarów oraz 54 klawiszy szybkiej obsługi. 
CAS CL-5000 JUNIOR CB - NOWOŚĆ
Waga CAS CL-5000 JUNIOR CB jest przeznaczona dla klientów poszukujących nowoczesnych i ekonomicznych rozwiązań z zakresu etykietowania towarów w różnego rodzaju placówkach handlowych i zakładach produkcyjnych. Waga jest dostępna w wersji systemowej (RS232 + Ethernet). 
CAS CL-5000 JUNIOR CR - NOWOŚĆ
Waga CAS CL-5000 JUNIOR CR to wyposażona w wyświetlacz na wysięgniku wersja wagi etykietującej CAS CL-5000 JUNIOR CB. Urządzenie jest dostepne w wersji systemowej (RS232 + Ethernet). Może być z powodzeniem wykorzystywane w placówkach handlowych różnej wielkości. 
CAS CL-5000 JUNIOR CS - NOWOŚĆ
Waga samoobsługowa CAS CL-5000 JUNIOR CS jest dopełnieniem oferty wag etykietujących serii CL-5000. Urządzenie to sprawdza się doskonale w różnej wielkości placówkach handlowych przede wszystkim na stoiskach warzywno-owocowych. 
CAS CL-5000B
Waga etykietująca CAS CL-5000B to niezawodne i funkcjonalne urządzenie przystosowane do współpracy ze środowiskiem informatycznym obiektu handlowego. Waga jest dostępna w wersji systemowej (RS232 + Ethernet). Może być z powodzeniem wykorzystywana w placówkach handlowych różnej wielkości. 
CAS CL-5000P
Waga CAS CL-5000P to wyposażona w wyśwetlacz na wysięgniku wersja wagi etykietującej CAS CL-5000B. Urządzenie jest dostępne w wersji systemowej (RS232 + Ethernet). Może być z powodzeniem wykorzystywane w placówkach handlowych różnej wielkości. 
CAS CL-5000R
Waga CAS CL-5000R to wyposażona w wyśwetlacz na wysięgniku wersja wagi etykietującej CAS CL-5000B. Urządzenie jest dostępne w wersji systemowej (RS232 + Ethernet). Może być z powodzeniem wykorzystywane w placówkach handlowych różnej wielkości. 
CAS CL-5000G
Waga CAS CL-5000G to wyposażona w wyśwetlacz na wysięgniku wersja wagi etykietującej CAS CL-5000B. Urządzenie jest dostępne w wersji systemowej (RS232 + Ethernet). Może być z powodzeniem wykorzystywane w placówkach handlowych różnej wielkości. 
CAS CL-5000H
Waga wisząca CAS CL-5000H to kolejny model z serii wag CL-5000. Urządzenie jest dostępne w wersji systemowej (RS232 + Ethernet). Może być z powodzeniem wykorzystywane w placówkach handlowych różnej wielkości. 
DIBAL K335S XL - NOWOŚĆ
Waga DIBAL K335S XL to najprostszy model z najnowszej serii wag etykietujących marki DIBAL. Urządzenie jest zaprojektowane na bazie popularnych na polskim rynku wag serii K. Nowością jest zastosowanie zmodyfikowanej obudowy oraz szalki o większych rozmiarach. W wadze oprócz standardowego interfejsu RS232 dodano także interfejs RS422. 
DIBAL K335T XL - NOWOŚĆ
Waga DIBAL K335T XL to wersja wagi K335S XL wzbogacona dodatkowo o wysięgnik, na którym został umieszczony wyświetlacz dla obsługi i klienta. Urządzenie jest wyposażone w nową, większą obudowę oraz dużą szalkę. W wadze oprócz standardowego interfejsu RS232 dodano także interfejs RS422. 
DIBAL K335S
DIBAL K335S to najprostsza waga etykietująca w ofercie firmy NOVITUS, przeznaczona dla małych i średnich placówek handlowych, w których nie jest wymagane łączenie wag w rozbudowane sieci. Cechuje ją wysoka niezawodność potwierdzona w licznych instalacjach oraz konkurencyjna cena. 
DIBAL K335T
Waga DIBAL K335T to wersja wagi K335S wyposażona dodatkowo w wysięgnik, na którym został umieszczony wyświetlacz dla klienta. Model ten jest również przeznaczony dla małych i średnich placówek handlowych, w których nie jest wymagane łączenie wag w rozbudowane sieci. 
DIBAL K335DB
Waga DIBAL K335DB to kolejny model z serii K335, przeznaczony dla małych i średnich placówek handlowych, w których nie jest wymagane łączenie wag w rozbudowane sieci. W modelu tym klawiatura została umieszczona na wysięgniku zgodnie z najnowszymi trendami w projektowaniu i ergonomią. Ponadto mechanizm drukarki znajduje się w wysuwanej szufladzie pod szalką wagi, co dodatkowo ułatwia jego konserwację oraz wymianę papieru. 
DIBAL K335H - NOWOŚĆ
Waga wisząca DIBAL K335H to najnowszy model z serii K335, przeznaczony dla małych i średnich placówek handlowych, w których nie jest wymagane łączenie wag w rozbudowane sieci. Urządzenie cechuje wysoka niezawodność potwierdzona w licznych instalacjach oraz konkurencyjna cena. 
DIBAL K355S XL - NOWOŚĆ
Waga DIBAL K355S XL to koleny model z najnowszej serii wag etykietujących marki DIBAL. Urządzenie jest zaprojektowane na bazie popularnych na polskim rynku wag serii K. Nowością jest zastosowanie zmodyfikowanej obudowy oraz szalki o większych rozmiarach. Jest to waga w wersji sieciowej zatem oprócz intrefejsu RS232 jest wyposażona w Ethernet. 
DIBAL K355T XL - NOWOŚĆ
Waga DIBAL K355T XL to wersja wagi K355S XL wzbogacona dodatkowo o wysięgnik, na którym został umieszczony wyświetlacz dla obsługi i klienta. Urządzenie jest wyposażone w nową, większą obudowę oraz dużą szalkę. W wadze oprócz standardowego interfejsu RS232 zastosowano także interfejs Ethernet. 
DIBAL K355S
Waga DIBAL K355S to nowość w naszej ofercie. Jest ona standardowo wyposażona w interfejsy: RS232 i Ethernet, które umożliwiają łączenie tego typu wag w sieci. Z tego właśnie względu oraz dzięki możliwości zaprogramowania w wadze do 4500 kodów towarów jest ona dedykowana przede wszystkim do średnich i dużych placówek handlowych. Cechuje ją wysoka niezawodność i konkurencyjna cena. Wagi serii K355 są programowo zgodne z wagami serii K255 i K265. 
DIBAL K355T
Waga DIBAL K355T to wersja wagi K355S wyposażona dodatkowo w wysięgnik, na którym został umieszczony wyświetlacz dla klienta. Jest ona również dedykowana przede wszystkim do średnich i dużych placówek handlowych, w których wagi pracują w rozbudowanych sieciach. 
DIBAL K355DB
Waga DIBAL K355DB to kolejny model z serii K355, przeznaczony dla średnich i dużych placówek handlowych, w których wagi są łączone w rozbudowane sieci. W modelu tym klawiatura została umieszczona na wysięgniku zgodnie z najnowszymi trendami w projektowaniu i ergonomią. Ponadto mechanizm drukarki znajduje się w wysuwanej szufladzie pod szalką wagi, co dodatkowo ułatwia jego konserwację oraz wymianę papieru. 
DIBAL K355H - NOWOŚĆ
Waga wisząca DIBAL K355H to najnowszy model z serii K355, przeznaczony dla średnich i dużych placówek handlowych, w których wagi pracują w rozbudowanych sieciach. Urządzenie cechuje wysoka niezawodność potwierdzona w licznych instalacjach oraz konkurencyjna cena. 
DIBAL K380
Waga samoobsługowa DIBAL K380 jest dopełnieniem oferty wag etykietujących serii K. Wprowadzenie tej wagi umożliwiło przedstawienie naszym klientom kompleksowej i jednolitej oferty. Waga ta jest programowo zgodna z dobrze przyjętymi na rynku wagami K335 i K355 (zarówno w wersji płaskiej jak i z wyświetlaczem na wysiegniku). Waga ta doskonale sprawdza się zarówno w średniej wielkości placówkach handlowych jak i w dużych supermarketach. 
DIBAL L564 - NOWOŚĆ
Waga DIBAL L564 to uproszczona wersja wagi L864. W modelu tym zastosowano podświetlane wyświetlacze alfanumeryczne oraz nowy typ klawiatury. Waga jest zaprojektowana pod kątem pracy w warunkach największego obciążenia i z tego względu jest dedykowana głównie do grupy najbardziej wymagających klientów. Możliwość zastosowania różnych interfejsów komunikacyjnych: RS232, Ethernet (standard) lub komunikacja radiowa (opcjonalnie) sprawia, że waga może pracować w dużych sieciach. Można w niej zaprogramować do 6000 kodów towarów. 
DIBAL L565T - NOWOŚĆ
Waga DIBAL L565T to kolejny model z serii wag L, który należy do najwyższej klasy urządzeń etykietujących na rynku. Waga jest zaprojektowana pod kątem pracy w warunkach największego obciążenia i z tego względu jest dedykowana głównie do grupy najbardziej wymagających klientów. Jest wyposażona w wysięgnik, na którym zostały umieszczone wyświetlacze dla obsługi i klienta. Możliwość zastosowania różnych interfejsów komunikacyjnych: RS232, Ethernet (standard) lub komunikacja radiowa (opcjonalnie) sprawia, że waga może pracować w dużych sieciach. Urządzenie jest wyposażone w podświetlane wyświetlacze alfanumeryczne oraz nowy typ klawiatury. 
DIBAL L864
Waga DIBAL L864 to najbardziej zaawansowana technologicznie  waga etykietująca. Jest ona zaprojektowana pod kątem pracy w warunkach największego obciążenia i z tego względu jest dedykowana głównie do grupy najbardziej wymagających klientów. Może być z powodzeniem wykorzystywana do pracy w super i hipermarketach, w których wagi są łączone w duże sieci. Może być wyposażona w różne interfejsy komunikacyjne: RS232, Ethernet (standard) lub komunikację radiową (opcjonalnie). Można w niej zaprogramować do 8000 kodów towarów. 
DIBAL L865T
Waga DIBAL L865T to kolejny model z serii wag L, który należy do najwyższej klasy urządzeń etykietujących na rynku. Waga jest zaprojektowana pod kątem pracy w warunkach największego obciążenia i z tego względu jest dedykowana głównie do grupy najbardziej wymagających klientów. Jest wyposażona w wysięgnik, na którym zostały umieszczone wyświetlacze dla obsługi i klienta. Możliwość zastosowania różnych interfejsów komunikacyjnych: RS232, Ethernet (standard) lub komunikacja radiowa (opcjonalnie) sprawia, że waga może pracować w dużych sieciach. Można w niej zaprogramować do 8000 kodów towarów. 
DIBAL L860DB
Waga DIBAL L860DB to kolejny model z serii wag L. Jest ona zaprojektowana pod kątem pracy w warunkach największego obciążenia i z tego względu jest dedykowana głównie do grupy najbardziej wymagających klientów. W modelu tym klawiatura została umieszczona na wysięgniku zgodnie z najnowszymi trendami w projektowaniu i ergonomią. Ponadto mechanizm drukarki znajduje się w wysuwanej szufladzie pod szalką wagi, co dodatkowo ułatwia jego konserwację oraz wymianę papieru. W wadze można zastosować różne interfejsy komunikacyjne: RS232, Ethernet (standard), komunikacja radiowa (opcjonalnie). 
DIBAL L880
Waga samoobsługowa DIBAL L880 jest uzupełnieniem oferty wag etykietujących serii L. Jest ona zaprojektowana pod kątem pracy w warunkach największego obciążenia i z tego względu jest dedykowana głównie do grupy najbardziej wymagających klientów. Wprowadzenie tej wagi umożliwiło przedstawienie im kompleksowej i jednolitej oferty. W wadze można zastosować różne interfejsy komunikacyjne: RS232, Ethernet (standard), komunikacja radiowa (opcjonalnie). Doskonale sprawdza się ona w największych placówkach handlowych i supermarketach, w których wagi są łączone w rozbudowane sieci.