Skaner dokumentów dla recepcji hotelowej.

Duża grupa gości w Twoim hotelu? Trzeba sprawnie i szybko przeprowadzić proces meldowania?
Przyspiesz pracę recepcjonistów i zminimalizuj pomyłki, zobacz na filmie jak działa nasze rozwiązanie dla recepcji hotelowej.
Zestaw składa się z urządzenia - skanera dokumentów i naszej autorskiej aplikacji.

Jak to działa?
Skaner rozpoznaje tekst z dokumentu takiego jak paszport, prawo jazdy lub dowód osobisty klienta a nasza aplikacja zapamiętuje dane w pamięci dowolnego komputerowego programu recepcyjnego np Chart firmy Softech czy x2Hotel firmy Adith.
Co ważne, skaner i aplikacja sczytują tylko dane z dokumentu nie magazynując ich ani obrazu dokumentu więc dane klienta hotelu są bezpieczne a samo rozwiązanie nie jest
punktem przechowywania danych w/g ustaw GIODO / RODO.

Skaner dokumentów znacznie przyspiesza pracę recepcji. Wprowadzanie danych jednego tylko gościa do systemu rezerwacyjnego tradycyjną metodą "ręcznego" przepisywania może trwać nawet 1 minutę, nasz skaner robi to w 10 sekund!
Łatwo policzyć że dla 100 osobowej grupy gości w Twoim hotelu można zaoszczędzić 1,5 godziny pracy recepcjonisty oraz zyskać 100 klientów zadowolonych z szybkiej obsługi.

Aplikacja to nasze autorskie rozwiązanie, jesteśmy jej producentem i dystrybutorem dlatego możemy zintegrować ją z dowolnym komputerowym systemem hotelowym, także tym który działa w Twoim hotelu, pensjonacie, schronisku.
Zapraszamy do współpracy!

 
Skaner dokumentów dla recepcji hotelowej
Chcesz wiedzieć więcej na temat naszych rozwiązań informatycznych dla hoteli? Skontaktuj się z naszym działem handlowym.

Powrót...